van az a pénz ...
... ami visszatalál





itt vagy most:     »

Tegnapi Tippmix eredmények

A tegnapi napon (2020.02.20 ) lejátszott, megrendezett Tippmix események eredményei:

Tippmix foci   Labdarúgás Angol FA Kupa, női
2020.02.20 (20:45)Leicester – Reading1 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Ausztrál bajnokság, női
2020.02.20 (09:30)Western Sydney Wanderers – Melbourne City0 : 4
Tippmix foci   Labdarúgás Bahreini King's Cup
2020.02.20 (15:00)Manama Club – Al-Muharraq1 : 2
2020.02.20 (17:30)Al-Rifaa – Al-Hidd0 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Brazil Kupa
2020.02.20 (01:30)Nautico – Botafogo RJ1 : 1
2020.02.20 (01:30)Oeste – Ceara1 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás CONCACAF BL
2020.02.20 (02:00)Dep. Saprissa – Montreal2 : 2
2020.02.20 (02:00)Alianza San Salvador – Tigres UANL2 : 1
2020.02.20 (04:00)CSD Comunicaciones – América1 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Copa Sudamericana
2020.02.20 (01:30)Oriente Petrolero – Vasco da Gama0 : 0
2020.02.20 (23:15)Always Ready La Paz – Millonarios1 : 0
2020.02.20 (23:15)Emelec Guayaquil – Blooming Santa Cruz2 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Costa Ricai bajnokság
2020.02.20 (03:00)Guadalupe FC – Santos de Guapiles1 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Dél-Amerikai Szuper Kupa
2020.02.20 (02:30)Independiente del Valle – Flamengo2 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás EL
2020.02.20 (18:55)Sahtar Doneck – Benfica2 : 1
2020.02.20 (18:55)FC Köbenhavn – Celtic1 : 1
2020.02.20 (18:55)Ludogorec Razgrad – Internazionale0 : 2
2020.02.20 (18:55)Sporting CP – Istanbul Basaksehir3 : 1
2020.02.20 (18:55)E. Frankfurt – Salzburg4 : 1
2020.02.20 (18:55)CFR Cluj – Sevilla1 : 1
2020.02.20 (18:55)FC Bruges – Manchester Utd.1 : 1
2020.02.20 (18:55)Getafe – Ajax2 : 0
2020.02.20 (21:00)Wolfsburg – FF Malmö2 : 1
2020.02.20 (21:00)AZ Alkmaar – LASK1 : 1
2020.02.20 (21:00)Rangers – Braga3 : 2
2020.02.20 (21:00)Roma – Gent1 : 0
2020.02.20 (21:00)Wolverhampton – Espanyol4 : 0
2020.02.20 (21:00)APOEL Nicosia – Basel0 : 3
2020.02.20 (21:00)Leverkusen – Porto2 : 1
2020.02.20 (21:00)Olympiakosz – Arsenal0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Egyiptomi Szuper Kupa
2020.02.20 (18:00)Al-Ahly (EGY) – El Zamalek0 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Ghánai bajnokság
2020.02.20 (16:00)King Faisal – Legon Cities1 : 1
2020.02.20 (16:00)Accra Great Olympics – Berekum Chelsea0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Indiai Szuperliga
2020.02.20 (15:00)Northeast Utd. – Hyderabad1 : 5
Tippmix foci   Labdarúgás Katari bajnokság
2020.02.20 (14:45)Al-Shahaniya – Al-Arabi (QAT)0 : 0
2020.02.20 (16:55)Al-Ahli (QAT) – Al-Gharafa1 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Kolumbiai Kupa
2020.02.20 (00:00)Boca Juniors de Cali – Itagui Leones0 : 0
2020.02.20 (02:05)Union Magdalena – Bogota FC3 : 0
2020.02.20 (21:30)Orsomarso Palmira – Fortaleza Cota1 : 2
2020.02.20 (21:30)Barranquilla FC – Tigres Bogota0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Kuvaiti Emír Kupa
2020.02.20 (14:55)Kazma – Al-Nasr (KUW)2 : 1
2020.02.20 (18:30)Al-Sahel (KUW) – Al-Qadsia0 : 5
Tippmix foci   Labdarúgás Libertadores Kupa-selejtező
2020.02.20 (01:30)Dep. Tolima – Internacional0 : 0
2020.02.20 (01:30)Barcelona Guayaquil – Cerro Porteno1 : 0
2020.02.20 (23:15)Palestino – Guarani Asuncion0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Mexikói Kupa, rájátszás
2020.02.20 (02:00)Monterrey – Santos Laguna1 : 0
2020.02.20 (04:10)Juarez – Dorados de Sinaloa3 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Panamai bajnokság
2020.02.20 (02:00)Independiente La Chorrera – San Francisco La Chorrera1 : 1
2020.02.20 (21:00)CD Universitario – Tauro0 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Szaúdi bajnokság
2020.02.20 (13:50)Al-Shabab (KSA) – Damac3 : 2
2020.02.20 (18:30)Al-Wehda (KSA) – Al-Fayha0 : 2
Tippmix asztalitenisz   Asztalitenisz Budapest, férfi egyes
2020.02.20 (17:50)Majoros B. – P. Gionis2 : 4
2020.02.20 (17:50)B. Duda – Koki Niwa4 : 0
2020.02.20 (17:50)Tom. Harimoto – Yang Wang4 : 0
2020.02.20 (17:50)N. Alamiyan – S. Gnanasekaran0 : 4
2020.02.20 (18:40)A. Gacina – D. Ovtcharov1 : 4
2020.02.20 (18:40)S. Togami – D. Habesohn4 : 1
2020.02.20 (18:40)J. Groth – J. Dyjas1 : 4
2020.02.20 (18:40)Jun Mizutani – P. Sirucek0 : 1
2020.02.20 (19:30)R. Gárdos – Chun Ting Wong4 : 0
2020.02.20 (19:30)V. Samsonov – A. Cassin1 : 4
2020.02.20 (19:30)Yuk. Uda – K. Jha4 : 1
2020.02.20 (19:30)P. Franziska – Takuya Jin2 : 4
2020.02.20 (20:20)Kri. Karlsson – D. Jorgic4 : 2
2020.02.20 (20:20)S.H. Lam – H. Calderano3 : 4
2020.02.20 (20:20)A. Shibaev – L. Pitchford2 : 4
2020.02.20 (20:20)S. Gauzy – Dang Qiu3 : 4
Tippmix asztalitenisz   Asztalitenisz Budapest, férfi páros
2020.02.20 (13:00)Kallberg A / Ranefur E – Ecseki N / Szudi Á1 : 3
2020.02.20 (13:00)Desai H / Thakkar M V – Lam S H / Ng P N2 : 3
2020.02.20 (13:00)Ho K K / Wong C T – Pletea C / Sipos R3 : 0
2020.02.20 (13:00)Togami S / Uda Y – Achanta S K / Gnanasekara2 : 3
2020.02.20 (13:40)Polansky T / Sirucek P – Duda B / Franziska P1 : 3
2020.02.20 (13:40)Chen C-A / Chuang C-Y – Alto G / Gonzalez D3 : 1
2020.02.20 (13:40)Karakasevic A / Pistej L – Dyjas J / Nuytinck C0 : 3
2020.02.20 (13:40)Allegro M / Lambiet F – Ishiy V / Jouti E0 : 3
Tippmix asztalitenisz   Asztalitenisz Budapest, női egyes
2020.02.20 (14:20)Miyu Kato – H. Matelova4 : 0
2020.02.20 (14:20)M. Pesotska – Lily Zhang4 : 1
2020.02.20 (14:20)Mima Ito – Xialian Ni4 : 0
2020.02.20 (14:20)P. Mikhaylova – Hitomi Sato1 : 4
2020.02.20 (15:10)Szu-Yu Chen – M. Batra3 : 4
2020.02.20 (15:10)Yu Fu – Miu Hirano2 : 4
2020.02.20 (15:10)Xin Liu – Ying Han0 : 4
2020.02.20 (15:10)B. Szőcs – Hon. Hashimoto0 : 4
2020.02.20 (16:00)Xiaona Shan – Eli. Samara4 : 3
2020.02.20 (16:00)I-Ching Cheng – S. Sawettabut4 : 0
2020.02.20 (16:00)W.Y.M. Soo – Saki Shibata4 : 3
2020.02.20 (16:00)Xiaoxin Yang – Hoi Kem Doo3 : 4
2020.02.20 (16:50)Adr. Diaz – Miyu Nagasaki4 : 2
2020.02.20 (16:50)Har. Ojio – Kas. Ishikawa0 : 4
2020.02.20 (16:50)B. Eerland – Madarász D.4 : 0
2020.02.20 (16:50)P. Solja – N. Mittelham2 : 4
Tippmix asztalitenisz   Asztalitenisz Budapest, női páros
2020.02.20 (11:40)Chen S-Y / Cheng H-T – Huang Y-W / LI Y-J3 : 1
2020.02.20 (11:40)Meshref D / Toliou A – Hirano M / Ishikawa K0 : 3
2020.02.20 (11:40)Kumahara C / Zhang L – Paranang O / Sawettabut S1 : 3
2020.02.20 (11:40)Madarász/Pergel – Shao J / Yu F2 : 3
2020.02.20 (12:20)Balazova B / Matelova H – Mantz C / Wan Y2 : 3
2020.02.20 (12:20)Mittelham N / Shan X – SOO W Y M / Zhu C1 : 3
2020.02.20 (12:20)Diaz A / Diaz M – Ho T T / Mischek K0 : 3
2020.02.20 (12:20)Ciobanu I / Samara E – Doo H K / Lee H C1 : 3
Tippmix asztalitenisz   Asztalitenisz Budapest, vegyes páros
2020.02.20 (10:00)Flore T / Gasnier L – Karakasevic / Lupulesku0 : 3
2020.02.20 (10:00)Jevtovic M / Surjan S – Ionescu O / Szőcs B1 : 3
2020.02.20 (10:00)Wong C T / Doo H K – Afanador B / Diaz A3 : 1
2020.02.20 (10:00)Gonzalez D / Diaz M – Ho K K / Lee H C0 : 3
2020.02.20 (10:40)Pistej L / Balazova B – Robles A / Xiao M1 : 3
2020.02.20 (10:40)Szudi/Pergel – Achanta S K / Batra M2 : 3
2020.02.20 (10:40)Ishiy V / Takahashi B – Franziska P / Solja P1 : 3
2020.02.20 (10:40)Gunduz I / Altinkaya S – Mizutani J / Ito M1 : 3
2020.02.20 (21:20)Wong C T / Doo H K – Ionescu O / Szőcs B3 : 1
2020.02.20 (21:20)Karakasevic / Lupulesku – Ho K K / Lee H C3 : 2
2020.02.20 (21:20)Robles A / Xiao M – Franziska P / Solja P1 : 3
2020.02.20 (21:20)Achanta S K / Batra M – Mizutani J / Ito M1 : 0
Tippmix bandy   Bandy Svéd bajnokság, rájátszás
2020.02.20 (19:00)Motala – Vetlanda3 : 2
2020.02.20 (19:00)AIK Stockholm – Hammarby8 : 4
Tippmix darts   Darts Premier Liga
2020.02.20 (20:15)P. Wright – Rob Cross7 : 5
2020.02.20 (20:55)J. Clayton – Mic. Smith1 : 7
2020.02.20 (21:35)M. van Gerwen – N. Aspinall5 : 7
2020.02.20 (22:10)D. Gurney – Ger. Price6 : 6
2020.02.20 (22:50)Glen Durrant – G. Anderson7 : 4
Tippmix foci   Futsal Olasz bajnokság
2020.02.20 (20:30)Aniene – Lido di Ostia3 : 7
Tippmix foci   Futsal Orosz bajnokság
2020.02.20 (16:00)Dinamo Szamara – Novaja Gener. Sziktivkar2 : 3
Tippmix hoki   Jégkorong AHL
2020.02.20 (01:00)Bridgeport – Lehigh Valley5 : 8
2020.02.20 (01:00)Laval – Manitoba4 : 4
2020.02.20 (02:00)Milwaukee – Iowa2 : 3
2020.02.20 (04:00)San Diego – Stockton3 : 2
2020.02.20 (18:00)Chicago Wolves – Grand Rapids2 : 3
Tippmix hoki   Jégkorong Alpok Liga, alsóház
2020.02.20 (19:15)Salzburg 2 – Gherdeina/Gröden5 : 2
2020.02.20 (19:30)Lustenau – Klagenfurt 22 : 5
Tippmix hoki   Jégkorong Alpok Liga, alsóház
2020.02.20 (20:00)Kitzbühel – Bregenzerwald5 : 3
2020.02.20 (20:30)Fassa – Zell am See4 : 3
Tippmix hoki   Jégkorong Alpok Liga, felsőház
2020.02.20 (19:00)Jesenice – Renon/Ritten0 : 2
2020.02.20 (20:00)Val Pusteria – Olimpija Ljubljana2 : 0
2020.02.20 (20:30)Cortina – Asiago3 : 1
Tippmix hoki   Jégkorong Fehérorosz bajnokság, felsőház
2020.02.20 (17:00)Sahtar Szoligorszk – Nyeman Grodno1 : 5
2020.02.20 (17:00)Metallurg Zslobin – Dinamo Molodecsno2 : 4
2020.02.20 (17:00)Gomel – Junoszt Minszk6 : 2
Tippmix hoki   Jégkorong KHL
2020.02.20 (10:00)Amur Habarovszk – Dinamo Riga1 : 1
2020.02.20 (15:00)Avtomobil. Jekatyerinburg – Szibir Novoszibirszk3 : 1
2020.02.20 (17:30)Szpartak Moszkva – Barsz Kazany6 : 3
2020.02.20 (17:30)Szocsi – Vityaz Podolszk2 : 2
2020.02.20 (17:30)SZKA Szentpétervár – Torp. Nyizsnyij Novgorod2 : 2
Tippmix hoki   Jégkorong Kazah bajnokság
2020.02.20 (12:00)Temirtau – Arlan Koksetau0 : 5
2020.02.20 (13:00)Jertisz Pavlodar – Torpedo Kamenogorszk 22 : 3
2020.02.20 (14:00)HC Asztana – Aktobe4 : 4
2020.02.20 (14:00)Gornyak Rudnyij – Humo Taskent 21 : 0
2020.02.20 (14:30)Almaty – Bejbarisz Atirau5 : 2
Tippmix hoki   Jégkorong MHL
2020.02.20 (07:30)Tajfun Usszurijszk – Almaz Cserepovec3 : 5
2020.02.20 (09:00)Szahalinszkije Akulj – Lokomotív Jaroszlavl 23 : 5
2020.02.20 (10:00)Avtomob. Jekatyerinburg 2 – Szarmati Orenburg2 : 5
2020.02.20 (13:00)Tolpar Ufa – Lada Toljatti 29 : 0
2020.02.20 (17:00)Krilja Szovjetov Moszkva – Szpartak Moszkva 22 : 1
2020.02.20 (17:00)SZKA-1946 – Dinamo Moszkva 21 : 3
Tippmix hoki   Jégkorong NHL
2020.02.20 (02:00)Chicago – NY Rangers3 : 6
2020.02.20 (02:30)Edmonton – Boston1 : 1
2020.02.20 (02:30)Dallas – Arizona3 : 2
2020.02.20 (04:00)Anaheim – Florida1 : 4
2020.02.20 (04:00)Colorado – NY Islanders3 : 1
2020.02.20 (04:30)Vancouver – Minnesota3 : 3
Tippmix hoki   Jégkorong Norvég bajnokság
2020.02.20 (18:30)Storhamar – Manglerud4 : 2
2020.02.20 (18:30)Valerenga – Narvik4 : 1
2020.02.20 (19:00)Stjernen – Lillehammer1 : 2
Tippmix hoki   Jégkorong Német bajnokság
2020.02.20 (19:30)Augsburg – Eisbären Berlin3 : 5
Tippmix hoki   Jégkorong QMJHL
2020.02.20 (00:00)Cape Breton Eagles – Acadie-Bathurst Titans2 : 4
2020.02.20 (00:00)Moncton Wildcats – Rimouski Oceanic3 : 3
Tippmix hoki   Jégkorong Svéd bajnokság
2020.02.20 (19:00)Djurgarden – Leksand5 : 2
2020.02.20 (19:00)HV 71 – Örebro3 : 2
2020.02.20 (19:00)Färjestad – Frölunda5 : 2
2020.02.20 (19:00)Linköping – Lulea2 : 2
2020.02.20 (19:00)Oskarshamn – Skelleftea3 : 3
2020.02.20 (19:00)Rögle – Växjö5 : 1
Tippmix hoki   Jégkorong WHL
2020.02.20 (02:00)Swift Current Broncos – Tri-City Americans1 : 5
2020.02.20 (02:30)Winnipeg Ice – Edmonton Oil Kings0 : 5
2020.02.20 (03:00)Lethbridge Hurricanes – Spokane Chiefs3 : 6
2020.02.20 (04:05)Everett Silvertips – Moose Jaw Warriors6 : 0
2020.02.20 (04:05)Victoria Royals – Calgary Hitmen2 : 2
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Dél-koreai bajnokság, női
2020.02.20 (11:00)Cheongju Stars – Asan Woori Wibee79 : 69
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Eb-selejtező, A csoport
2020.02.20 (17:00)Románia – Spanyolország71 : 84
2020.02.20 (18:45)Lengyelország – Izrael71 : 75
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Eb-selejtező, B csoport
2020.02.20 (20:15)Észak-Macedónia – Észtország72 : 81
2020.02.20 (20:30)Olaszország – Oroszország83 : 64
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Eb-selejtező, E csoport
2020.02.20 (16:00)Grúzia – Svájc79 : 79
2020.02.20 (18:00)Finnország – Szerbia58 : 80
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Eb-selejtező, F csoport
2020.02.20 (18:00)Magyarország – Szlovénia77 : 75
2020.02.20 (19:30)Ausztria – Ukrajna73 : 88
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Euroliga
2020.02.20 (18:00)Zenit Szentpétervár – Alba Berlin81 : 83
2020.02.20 (18:15)Olympiakosz – ASVEL Lyon-Villeurbanne77 : 68
2020.02.20 (18:45)Fenerbahce – Real Madrid65 : 94
2020.02.20 (20:45)Olimpia Milano – Himki Moszkva69 : 78
2020.02.20 (21:00)Baskonia Vitoria – Zalgiris Kaunas60 : 74
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Euroliga, női
2020.02.20 (18:00)Gdynia – Lyon82 : 92
2020.02.20 (20:00)Sopron – Dinamo Kurszk61 : 74
2020.02.20 (20:15)Girona – Famila Schio65 : 53
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Európa Kupa, női
2020.02.20 (16:00)Szpartak Moszkva – P. Avenida65 : 77
2020.02.20 (19:00)Polkowice – Flammes Carolo Ardennes82 : 84
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Német 2.
2020.02.20 (19:30)Bremerhaven – Tübingen94 : 87
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda vb-selejtező, A csoport
2020.02.20 (18:00)Ciprus – Fehéroroszország41 : 97
2020.02.20 (19:30)Portugália – Albánia70 : 62
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda vb-selejtező, B csoport
2020.02.20 (18:00)Szlovákia – Luxemburg73 : 65
2020.02.20 (19:00)Koszovó – Izland80 : 78
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Ázsia bajnokság-sel., A cs.
2020.02.20 (13:00)Indonézia – Dél-Korea76 : 109
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Ázsia bajnokság-sel., C cs.
2020.02.20 (09:40)Ausztrália – Új-Zéland98 : 108
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Ázsia bajnokság-sel., E cs.
2020.02.20 (13:30)Irán – Szíria94 : 48
2020.02.20 (17:15)Szaúd-Arábia – Katar68 : 57
Tippmix kézilabda   Kézilabda BL, B csoport
2020.02.20 (17:30)Motor Zaporozsje – Kielce26 : 33
Tippmix kézilabda   Kézilabda Dán bajnokság
2020.02.20 (20:00)Sönderjyske – GOG25 : 33
Tippmix kézilabda   Kézilabda Dán bajnokság, női
2020.02.20 (19:00)Köbenhavn – Randers28 : 26
Tippmix kézilabda   Kézilabda Francia 2.
2020.02.20 (20:30)Cesson – Nancy33 : 28
Tippmix kézilabda   Kézilabda Francia bajnokság
2020.02.20 (20:45)Chambery – Montpellier27 : 24
Tippmix kézilabda   Kézilabda Német bajnokság
2020.02.20 (19:00)Stuttgart – Erlangen30 : 24
2020.02.20 (19:00)Minden – Füchse Berlin30 : 25
2020.02.20 (19:00)Balingen-Weilstetten – Kiel20 : 32
2020.02.20 (19:00)R-N. Löwen Kronau – Lemgo29 : 29
2020.02.20 (19:00)Magdeburg – DHfK Leipzig28 : 26
2020.02.20 (19:00)Nordhorn-Lingen – Göppingen20 : 30
Tippmix kézilabda   Kézilabda Orosz bajnokság, női
2020.02.20 (14:00)Ufa Alisza – Asztrahanocska24 : 34
2020.02.20 (17:00)Zvezda Zvenyigorod – AGU-Adjif35 : 25
Tippmix kézilabda   Kézilabda Román bajnokság
2020.02.20 (16:00)Potaissa Turda – Calarasi32 : 29
2020.02.20 (17:00)Vaslui – Dobrogea Constanta20 : 23
Tippmix kézilabda   Kézilabda Svéd bajnokság
2020.02.20 (19:00)Helsingborg – Varberg22 : 24
Tippmix kézilabda   Kézilabda Svéd bajnokság, női
2020.02.20 (19:00)Skara – Heid19 : 20
Tippmix röplabda   Röplabda Bolgár bajnokság
2020.02.20 (17:00)Cserno More BASK – Dunav Ruse3 : 0
Tippmix röplabda   Röplabda Brazil bajnokság
2020.02.20 (23:00)Sesi SP – Minas0 : 3
2020.02.20 (23:00)Caramuru – Maringa3 : 2
Tippmix röplabda   Röplabda CEV Kupa, női
2020.02.20 (16:30)Mincsanka Minszk – Le Cannet1 : 3
2020.02.20 (17:00)Dinamo Kazany – Busto Arsizio3 : 0
2020.02.20 (19:30)Kieldrecht – Schwerin1 : 3
2020.02.20 (20:00)Mladost Zágráb – Chemik Police0 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Challenge Kupa, női
2020.02.20 (19:00)Linz/Steg – THY Istanbul0 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Cseh bajnokság, női
2020.02.20 (17:00)KP Brno – Sternberk3 : 2
2020.02.20 (17:00)Prostejov – Olomouc0 : 3
2020.02.20 (18:00)Ostrava – Olymp Praha2 : 3
2020.02.20 (18:00)Prerov – Frydek-Mistek3 : 0
Tippmix röplabda   Röplabda Dél-koreai bajnokság
2020.02.20 (11:00)Seoul Woori – Uijeongbu KB Stars3 : 0
Tippmix röplabda   Röplabda Dél-koreai bajnokság, női
2020.02.20 (11:00)Incheon Heungkuk – Daejeon KGC3 : 1
Tippmix röplabda   Röplabda Finn Bajnokság
2020.02.20 (17:30)Lakkapaa – Raision Loimu0 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Francia bajnokság
2020.02.20 (20:00)Nantes – Toulouse3 : 2
Tippmix röplabda   Röplabda Svéd bajnokság, női
2020.02.20 (19:00)Gislaved – Hylte/Halmstad0 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Szerb bajnokság, női
2020.02.20 (17:00)Jedinstvo Stara Pazova – Zeleznicar Lajkovac3 : 0
Tippmix sakk   Sakk Prága
2020.02.20 (15:00)P. Harikrishna – M. Ragger0.5 : 0.5
2020.02.20 (15:00)A. Firouzja – S. Shankland0.5 : 0.5
2020.02.20 (15:00)N. Grandelius – D. Anton-Guijarro0 : 1
2020.02.20 (15:00)N. Vitiugov – J-K. Duda0.5 : 0.5
2020.02.20 (15:00)S.G. Vidit – D. Navara0 : 1
Tippmix snooker   Snooker Shoot Out
2020.02.20 (14:00)Alex Borg – T. Un-Nooh0 : 1
2020.02.20 (14:10)S. Maddocks – I. Figueiredo0 : 1
2020.02.20 (14:30)K. Maflin – Yuan Sijun1 : 0
2020.02.20 (14:45)Dom. Dale – M. Mann1 : 0
2020.02.20 (15:00)Dav. Lilley – Gary Wilson1 : 0
2020.02.20 (15:15)Zhang Anda – Fan Zhengyi1 : 0
2020.02.20 (15:30)Mark Davis – Har. Chandler1 : 0
2020.02.20 (15:45)I. Boiko – Chang Bingyu0 : 1
2020.02.20 (16:00)M.J. Williams – L. Brecel1 : 0
2020.02.20 (16:15)Bai Langning – Dan. Wells0 : 1
2020.02.20 (16:30)Si Jiahui – Xiao Guodong0 : 1
2020.02.20 (16:45)Dav. Grace – D. Young0 : 1
2020.02.20 (16:55)Mark Joyce – C. Wakelin0 : 1
2020.02.20 (17:15)Nig. Bond – Ger. Greene1 : 0
2020.02.20 (17:30)Zhao Xintong – L. Kleckers1 : 0
2020.02.20 (17:45)Sunny Akani – M. Selby1 : 0
2020.02.20 (20:00)Kyr. Wilson – Mic. White1 : 0
2020.02.20 (20:15)L. Heathcote – J.R. Clarke0 : 1
2020.02.20 (20:25)A. McGill – Zhang Jiankang1 : 0
2020.02.20 (20:40)G. Dott – S. Bingham0 : 0
2020.02.20 (20:45)L. Highfield – Jam. Cahill1 : 0
2020.02.20 (21:00)A. Pagett – S. Bingham1 : 0
2020.02.20 (21:15)A. Hugill – J. O'Neill1 : 0
2020.02.20 (21:30)Mei Xiwen – Mat. Selt1 : 0
2020.02.20 (21:45)R.T. Chuan Leong – N. Wongharuthai1 : 0
2020.02.20 (22:00)Mark Allen – Luo Honghao0 : 1
2020.02.20 (22:15)Li Hang – A. Stefanow1 : 0
2020.02.20 (22:30)Lyu Haotian – R. Parsons1 : 0
2020.02.20 (22:45)P.S. Davison – Ant. Hamilton0 : 1
2020.02.20 (23:00)R. Milkins – D.B. Gilbert0 : 1
2020.02.20 (23:15)S. Lichtenberg – Lei Peifan0 : 1
2020.02.20 (23:30)Joe O'Connor – E. Slessor0 : 1
2020.02.20 (23:45)Jim. White – Mat. Stevens0 : 1
Tippmix squash   Squash Cincinnati Gaynor Cup
2020.02.20 (18:00)N. Bunyan – I. Mackevica3 : 2
2020.02.20 (18:45)Men. Nasser – J. Turnbull3 : 2
2020.02.20 (19:30)S. Kuruvilla – Nada Abbas2 : 3
2020.02.20 (22:30)E. Soini – Weenee Low3 : 0
2020.02.20 (23:15)Nikki Todd – J. Hutton3 : 2
  Strandröplabda Phnom Penh-selejtező
2020.02.20 (13:00)Kindl M F / Seiser M – Baldauf S / Reiter J2 : 0
  Sífutás 38 km, Storlien-Meraker
2020.02.20 (13:30)S. Röthe – S.H. Krüger1 : 0
2020.02.20 (13:30)F.H. Krogh – A. Bolshunov0 : 1
2020.02.20 (13:30)I. Yakimushkin – A. Melnichenko0 : 1
2020.02.20 (13:30)H.C. Holund – I. Niskanen1 : 0
2020.02.20 (13:30)D. Cologna – M.J. Sundby1 : 0
  Sífutás 38 km, női
2020.02.20 (10:45)A.U. Jacobsen – K. Parmakoski1 : 0
2020.02.20 (10:45)Ebba Andersson – T. Johaug0 : 1
2020.02.20 (10:45)R. Haga – T. Stadlober0 : 1
2020.02.20 (10:45)I.F. Östberg – Heidi Weng1 : 0
2020.02.20 (10:45)J. Diggins – R. Brennan1 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Bergamo, férfi egyes
2020.02.20 (10:00)R. Safiullin – I. Marchenko0 : 1
2020.02.20 (11:00)B. Crepatte – D. Michalski2 : 1
2020.02.20 (11:40)L. Giustino – H. Gaston1 : 2
2020.02.20 (13:05)R. Brancaccio – C. Ilkel0 : 2
2020.02.20 (13:45)A. Arnaboldi – Z. Kolar2 : 0
2020.02.20 (15:15)E. Couacaud – L. Vanni2 : 0
2020.02.20 (17:00)F. Baldi – Chun Hsin Tseng0 : 2
2020.02.20 (19:30)P. Krstin – R. Marcora0 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Bergamo, férfi páros
2020.02.20 (14:00)Marchenko I / Safiullin R – Margaroli L / Vavassori A0 : 1
2020.02.20 (17:30)Raja P / Shamasdin A – Kolar Z / Ocleppo J0 : 2
2020.02.20 (18:55)Doumbia S / Reboul F – Bortolotti M / Galovic V1 : 2
2020.02.20 (20:50)Baldi F / Pellegrino A – Golubev A / Nedovyesov A2 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Delray Beach, USA
2020.02.20 (00:00)M. McDonald – R. Opelka0 : 2
2020.02.20 (18:35)M. Kecmanovic – U. Humbert0 : 2
2020.02.20 (20:35)Tom. Paul – F. Tiafoe0 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Delray Beach, férfi páros
2020.02.20 (17:00)Monroe N / Withrow J – Bambridge L / Mclachlan B0 : 2
2020.02.20 (19:00)Arevalo M / O'Mara J – Harrison C / Novikov D2 : 0
2020.02.20 (23:30)Fritz T H / Paul T – Cacic N / Nys H0 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Drummondville, férfi egyes
2020.02.20 (01:25)D. Köpfer – S. Kirchheimer2 : 1
2020.02.20 (16:00)And. Harris – T. Kamke0 : 2
2020.02.20 (16:00)M. Cressy – L. Caruana2 : 0
2020.02.20 (17:15)R. Cid Subervi – L. Broady2 : 0
2020.02.20 (17:55)C. O'Connell – Ji Sung Nam2 : 1
2020.02.20 (18:50)J. Haerteis – P. Niklas-Salminen2 : 1
2020.02.20 (19:50)A. Rinderknech – M. Mmoh2 : 1
2020.02.20 (21:50)D. Köpfer – Yos. Watanuki0 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Drummondville, férfi páros
2020.02.20 (03:20)Arias B / Drzewiecki K – Imai S / Soeda G1 : 2
2020.02.20 (21:45)Lovett K / Reese H – Imai S / Soeda G1 : 2
2020.02.20 (23:40)Nam J S / Song M-K – Cid Subervi R / Oliveira1 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Dubai, női egyes
2020.02.20 (11:00)E. Rybakina – Kar. Pliskova2 : 0
2020.02.20 (12:55)J. Brady – G. Muguruza Blanco2 : 1
2020.02.20 (16:00)P. Martic – A. Kontaveit2 : 0
2020.02.20 (17:55)S. Halep – A. Sabalenka2 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Dubai, női páros
2020.02.20 (11:00)Carter H / Stefani L – Krawczyk D / Riske A1 : 2
2020.02.20 (12:45)Krejcikova B / Zheng S – Melichar N / Xu Y2 : 1
2020.02.20 (14:45)Dabrowski G / Zhang S – Kichenok / Kichenok2 : 0
2020.02.20 (16:10)Hsieh S / Strycova B – Kenin S / Mattek-Sands B2 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Kairó, női egyes
2020.02.20 (10:00)V. Kan – A. Krunic2 : 0
2020.02.20 (10:00)M. Klaffner – M. Kostyuk0 : 2
2020.02.20 (11:00)I. Shinikova – A. Gasanova2 : 0
2020.02.20 (11:40)V. Diatchenko – K. Rakhimova2 : 0
2020.02.20 (11:40)T. Mrdeza – I.M. Bara2 : 0
2020.02.20 (13:30)E.G. Ruse – A. Komardina2 : 0
2020.02.20 (13:35)A. Bolsova Zadoinov – A. Carreras2 : 0
2020.02.20 (15:10)D. Snigur – I-C. Begu1 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Koblenz, férfi egyes
2020.02.20 (10:00)M. Marterer – B. van de Zandschulp0 : 2
2020.02.20 (10:00)T. Machac – V. Kopriva2 : 0
2020.02.20 (11:25)S.K. Mukund – Y. Hanfmann0 : 2
2020.02.20 (11:30)T. Griekspoor – D. Masur1 : 2
2020.02.20 (13:15)Y. Maden – E. Kirkin2 : 0
2020.02.20 (13:30)Q. Halys – R. Bemelmans0 : 2
2020.02.20 (15:00)D. Kuzmanov – Dus. Brown2 : 1
2020.02.20 (16:50)N. Kuhn – M. Basic2 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Koblenz, férfi páros
2020.02.20 (14:45)Arends S / Pel D – Kopriva V / Safranek V2 : 0
2020.02.20 (16:10)Added D / Eriksson M – Griekspoor T / Van De Zan0 : 2
2020.02.20 (17:30)Lenz J / Maden Y – Arneodo R / Halys Q2 : 0
2020.02.20 (18:35)Bemelmans R / Masur D – Sancic A / Weissborn T2 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Kyoto, női egyes
2020.02.20 (02:00)Mai Hontama – Aya. Shimizu1 : 2
2020.02.20 (02:00)Aki. Omae – Moy. Uchijima2 : 0
2020.02.20 (03:00)Jia-Qi Kang – Tara Moore2 : 0
2020.02.20 (03:35)Kyo. Okamura – E. Hayashi1 : 2
2020.02.20 (04:15)Xinyu Wang – N. Hanatani2 : 0
2020.02.20 (04:15)C. Hosonuma – Fang Ying Xun0 : 2
2020.02.20 (05:15)Mei Yamaguchi – R. Ushijima1 : 2
2020.02.20 (05:25)I. de Vroome – Ying Zhang2 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Marseille, férfi egyes
2020.02.20 (12:00)Gil. Simon – A. Bedene2 : 0
2020.02.20 (14:05)M. Cilic – D. Shapovalov1 : 2
2020.02.20 (16:25)D. Medvedev – J. Sinner2 : 1
2020.02.20 (19:00)P-H. Herbert – F. Auger Alliassime1 : 2
2020.02.20 (21:55)D. Goffin – E. Gerasimov0 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Marseille, férfi páros
2020.02.20 (16:30)Melzer J / Roger-Vasselin – Mahut N / Pospisil V0 : 2
2020.02.20 (17:50)Krawietz K / Mies A – Paire B / Vega Hernandez2 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Morelos, férfi egyes
2020.02.20 (00:30)A. Menendez-Maceiras – T. Bellucci2 : 1
2020.02.20 (02:40)G. Lopez Villasenor – R. Ortega-Olmedo1 : 2
2020.02.20 (17:30)J.P. Ficovich – Chr. Eubanks2 : 1
2020.02.20 (17:30)R. Quiroz – G. Clezar0 : 2
2020.02.20 (19:05)A. Menendez-Maceiras – A. Sarkissian1 : 2
2020.02.20 (19:20)D. Altmaier – S. Mansouri1 : 0
2020.02.20 (20:00)P. Polansky – Jur. Rodionov0 : 2
2020.02.20 (21:05)Ale. Gonzalez – S. Ofner2 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Morelos, férfi páros
2020.02.20 (05:10)Galloway R / Hach Verdugo – Gonzales R / Roelofse R2 : 0
2020.02.20 (17:30)Saville L / Smith J-P – Bourchier H / Ramanathan2 : 0
2020.02.20 (21:00)Galloway R / Hach Verdugo – Aragone J / Quiroz R2 : 1
2020.02.20 (23:00)Lock / Menendez-Maceiras – Martinez / Reyes-Varela2 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Rio de Janeiro, férfi egyes
2020.02.20 (01:10)C. Alcaraz Garfia – F. Coria1 : 2
2020.02.20 (20:30)Joao Domingues – G. Mager0 : 2
2020.02.20 (20:30)L. Sonego – D. Lajovic2 : 0
2020.02.20 (23:00)B. Coric – T. Seyboth Wild2 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Rio de Janeiro, férfi páros
2020.02.20 (00:00)Molteni A / Sonego L – Pavic M / Soares B1 : 2
2020.02.20 (01:40)Gille S / Vliegen J – Meligeni Rodrigues A / Monteiro T1 : 2
2020.02.20 (21:00)Granollers M / Zeballos H – Gonzalez M / Martin F2 : 1
2020.02.20 (22:25)Jebavy R / Zelenay I – Kubot L / Melo M0 : 2
2020.02.20 (23:15)Luz O / Matos R – Meligeni Rodrigues A / Monteiro T0 : 2
  Tollaslabda Austrian Open, férfi egyes
2020.02.20 (15:20)Tien Minh Nguyen – Chia Hao Lee0 : 2
2020.02.20 (15:20)Lakshya Sen – D.J. Holm1 : 2
2020.02.20 (15:20)M. Weisskirchen – L. Schaenzler2 : 0
2020.02.20 (15:50)Brian Yang – A. Manota2 : 0
2020.02.20 (16:20)K. George – R. Must2 : 0
2020.02.20 (16:20)E. Heino – J.A. Ho-Shue1 : 2
2020.02.20 (16:30)Vla. Malkov – J. Kweekel2 : 1
2020.02.20 (16:30)Yu Jen Chi – Sir. Verma2 : 0
2020.02.20 (16:30)K. Koljonen – R. Yadav Chittaboina2 : 0
2020.02.20 (16:30)E. Lale – Klindt, Philip Illum1 : 2
2020.02.20 (16:50)M.E. Christophersen – Chia Hung Lu0 : 2
2020.02.20 (17:05)M. Manjunath – L. Wraber2 : 0
2020.02.20 (17:05)Lino Munoz – A. Tandon2 : 0
2020.02.20 (17:05)R. Messerschmidt – Vic. Svendsen0 : 2
2020.02.20 (17:05)T. Kuenzi – P. Abian0 : 2
2020.02.20 (17:40)S.P. Singh – A. Mishra0 : 2
  Tollaslabda Austrian Open, férfi páros
2020.02.20 (18:40)Grimley C / Grimley M – Leydon-Davis O / Manota A2 : 0
2020.02.20 (18:40)Janacek J / Svejda T – Stoffersen M / Vestergaard M0 : 2
2020.02.20 (18:50)Greco G / Strobl K – Klindt P I / Thoegersen M0 : 2
2020.02.20 (19:10)Ichikawa K / Umayahara D – Bay J / Mikkelsen M2 : 1
2020.02.20 (19:10)Clare M / Flynn M – Dunn A / Hall A0 : 2
2020.02.20 (19:25)Eipe J / Kjaer R – Delrue F / Lovang K2 : 0
2020.02.20 (19:25)Russ Z / Stallwood S – Espersen R / Hybel E2 : 0
2020.02.20 (20:00)Abramov K / Karpov G – Farias FA / Farias FR1 : 2
2020.02.20 (20:00)Hung T W / Lu M C – Kaisti A / Larkimo O2 : 0
  Tollaslabda Austrian Open, női egyes
2020.02.20 (14:00)Madarász R. – S. Goncalves2 : 0
2020.02.20 (14:30)O. Bayrak – M. Urushizaki0 : 2
2020.02.20 (14:30)Kőrösi Á. – A. Pillai1 : 0
2020.02.20 (14:45)Thuy Linh Nguyen – W.C. Hsu2 : 0
2020.02.20 (14:45)K. Tomalova – K. Kuuba0 : 2
2020.02.20 (14:45)Sándorházi V. – M. Mitsova0 : 2
2020.02.20 (14:45)En-Tzu Hung – Yu-Hsun Huang2 : 0
2020.02.20 (15:20)P. Joshi – Thi Trang Vu1 : 2
2020.02.20 (15:20)Ting Yu Liang – J. Stadelmann2 : 1
2020.02.20 (15:20)I. Bergstein – A. Demirbag0 : 2
2020.02.20 (15:20)E. Yokoyama – A. Schulz0 : 2
2020.02.20 (15:55)D. Gonda – Sam. Lima2 : 0
2020.02.20 (15:55)K.K. Marran – S.R. Gadde0 : 2
2020.02.20 (15:55)Yuk. Nakai – Jhih Yun Lin2 : 0
2020.02.20 (15:55)Jaq. Lima – Ching Ping Huang0 : 2
  Tollaslabda Austrian Open, női páros
2020.02.20 (16:50)Lee C H / Lin J Y – Newall H / O Donnell E2 : 1
2020.02.20 (17:40)Hsu W C / Huang C P – Boiarun A / Iakovleva A2 : 1
2020.02.20 (17:40)Hopton J / Warner H – Nielsen I / Steffensen M L0 : 2
2020.02.20 (17:40)Jille D / Tirtosentono A – Yasaki T / Yokoyama E0 : 2
2020.02.20 (18:10)Hsieh P S / WU T J – Santosh S / Dandu P1 : 2
2020.02.20 (18:10)Busch C / Schulz A – Liew F T / Tolman L2 : 0
2020.02.20 (18:15)LAI C H / Lai T Y – Lima J / Lima S0 : 2
2020.02.20 (18:15)Mueller A / Stadelmann J – Lundgaard S / Paredes C2 : 1
2020.02.20 (18:50)Choi C / Wu J – Gonda D / Kőrösi A2 : 1
  Tollaslabda Austrian Open, vegyes páros
2020.02.20 (13:00)Hall A / Macpherson J – Hutomo T S C / Jamil I C S0 : 2
2020.02.20 (13:00)Pistorius J / Volkmann F – Lauritzen E / Bergstein I0 : 2
2020.02.20 (13:00)Dunn A / Torrance C – Jille R / Jille D2 : 1
2020.02.20 (13:30)Hybel E / Magnusson J – Leydon-Davis O / Pak A1 : 2
2020.02.20 (13:30)Stoffersen M / Ekelund S – Smilowski P / Swierczynsk0 : 2
2020.02.20 (13:35)Stipsits D / Au Yeong S – Espersen R / Busch C1 : 2
2020.02.20 (13:35)Van Der Lecq T / Van Der – Christensen M E / Karlsson E0 : 2
2020.02.20 (14:10)Delrue F / Heriau V – Farias FR / Lima S2 : 0
2020.02.20 (14:10)Orteu Y / Muller A – Farias FA / Lima J0 : 2
2020.02.20 (14:10)Bay J / Lundgaard S – Laanes M / Marran K-K2 : 0
  Tollaslabda Spain Masters, férfi egyes
2020.02.20 (10:00)R. Gemke – Y. de Oliveira2 : 1
2020.02.20 (10:40)T. Rouxel – T.J. Popov2 : 1
2020.02.20 (12:50)A. Jayaram – Sri. Kidambi2 : 0
2020.02.20 (12:50)K. Schaefer – Sam. Verma1 : 2
2020.02.20 (13:35)L. Corvee – D. Liew0 : 2
2020.02.20 (14:25)J.O. Jörgensen – S. Sirant2 : 0
2020.02.20 (16:05)Vik. Axelsen – B. Leverdez2 : 0
2020.02.20 (16:55)K. Vitidsarn – Nhat Nguyen2 : 0
  Tollaslabda Spain Masters, férfi páros
2020.02.20 (11:20)Liao M C / Su C H – Goh S F / Izzuddin N2 : 1
2020.02.20 (12:05)Kim G J / Lee Y D – Astrup Sor./Skaarup Rasm.1 : 2
2020.02.20 (14:25)Fikri M S / Maulana B – Lee J-H / Yang P-H0 : 2
2020.02.20 (14:25)Lin C Y / Yang M T – Lamsfuss M / Seidel M E0 : 2
2020.02.20 (15:15)Mairs G / Wolfenden T – Isara B / Jongjit M2 : 0
2020.02.20 (15:15)Yao C L / Han Y P – Jansen J R / Kaesbauer P2 : 1
2020.02.20 (16:05)Lee Y / Wang C L – Lane B / Vendy S2 : 0
2020.02.20 (16:55)Geiss B / Volker J C – Chia A / Soh W Y0 : 2
  Tollaslabda Spain Masters, női egyes
2020.02.20 (10:40)J.D. Jakobsen – B. Ongbumrungpan0 : 2
2020.02.20 (12:05)S. Katethong – S. Jaquet2 : 1
2020.02.20 (12:05)N. Yigit – A. Mikkela2 : 0
2020.02.20 (12:50)Ying Li Chiang – F. Deprez2 : 0
2020.02.20 (13:35)M. Ulitina – S. Nehwal0 : 2
2020.02.20 (15:15)Iris Wang – P. Chaiwan1 : 2
2020.02.20 (16:55)C. Marin – S. de Visch Eijbergen2 : 0
  Tollaslabda Spain Masters, női páros
2020.02.20 (12:05)Chow M K / Lee M Y – Hoo V / Yap C W2 : 1
2020.02.20 (13:35)Ponnappa A / Reddy N S – Stoeva G / Stoeva S0 : 2
2020.02.20 (14:25)Hsu Y C / Hu L F – Boeje A / Poulsen M2 : 0
2020.02.20 (15:15)Birch C / Smith L – Akchurina A / Morozova O2 : 0
2020.02.20 (16:05)Moore J / Williams V – Kititharakul/Prajongjai0 : 2
2020.02.20 (16:05)Bolotova E / Davletova A – Piek S / Seinen C0 : 2
  Tollaslabda Spain Masters, vegyes páros
2020.02.20 (10:00)Yang P-H / Hu L F – Lamsfuss M / Herttrich I2 : 1
2020.02.20 (10:00)Goh S H / Lai S J – Chopra P J / Siki Reddy N2 : 1
2020.02.20 (10:00)Lee J H / Hsu Y C – Tan K M / Lai P J2 : 0
2020.02.20 (10:40)Kim S R / Kim H N – Vitidsarn K / Chaiwan P2 : 0
2020.02.20 (10:40)Jansen J R / Ostermeyer K – Bay-Smidt M / Soby R1 : 2
2020.02.20 (11:20)Ivanov V / Bolotova E – Hemming C / Pugh J2 : 0
2020.02.20 (11:20)Moore J / Wolfenden T – Ellis M / Smith L1 : 2
2020.02.20 (12:50)Thyrri M / Surrow M – Gicquel T / Delrue D1 : 2

Az eredmények csak tájékoztató jellegűek, a hivatalos eredmények a Szerencsejáték Zrt honlapján, a tippmix.hu weboldalon találhatók.

Tetszett az írásunk? Oszd meg másokkal is!

Ha értesülni szeretnél az oldalunkon megjelenő hírekről, akkor kedveld, és kövesd Facebook vagy Twitter oldalunkat!